info@pusatlojistik.com
|
+90-312-814-99-99
|
+90-312-814-98-98
Adres : Ankara Yurt İçi Nakliye ve Lojistik Merkezi C Blok No: 161 Kahramankazan / Ankara
|
Depo Adres : Saray Mah. 186.Cad. No:11 Pusat Lojistik A.Ş. Depolama Merkezi
Teklif Al

Depolama Hizmetleri

Pusat Lojistik > Hizmetlerimiz > Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri, özellikle kurumsal ihtiyaçlarla kullanılabiliyor. Depolarımız kurumsal müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına profesyonel ve teknolojik bir şekilde cevap verebiliyor. Dolayısıyla geniş bir depolama alanı ile hizmet veriyor, profesyonel bir organizasyon ile güven ve kalite sunuyoruz.

 

Pusat Lojistik kapsamında, 3.000 metrekaresi kapalı depolama alanı, 5.000 metrekaresi açık depolama alanı olmak üzere toplam 8.000 metrekarelik depolama alanı mevcuttur. Kurumsal firmalara tahsis edilebilen bu depolama alanı, hem güvenlikli olması hem de sigortalı olması ile tam anlamı ile güven sunmaktadır. Yani iç rahatlığı ile eşyalarınızı ya da mallarınızı bu alanda depolayabilirsiniz. Bu şekilde tahsis edilen depolama alanları, bireysel olarak da kurumsal olarak da sayısız avantaj sağlar ve bu sebeple de yaygın olarak tercih edilir.

Hızlı Teklif Al

  Depolama hizmetlerinden faydalanılması ile yakalanan avantajların başında malların cinsine ve boyutuna uygun depolama yapılmasının yanında, yerden de tasarruf sağlayan uygun istifleme şekli akla gelir. Bu sayede maliyet de düşürülmekte ve müşterileri memnun eden bir uygulama hayata geçirilmektedir. Mümkün olan en uygun fiyatlar sunulmuş olur ve bu da önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkar.

   

  Tecrübe ise en önemli özelliklerden biridir diyebiliriz. 1988 yılından bu yana sektördeki varlığı ile bilgi birikimini artırıp deneyimini de katlayan Pusat Lojistik, alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veriyor. Yani tam anlamı ile profesyonel bir çalışmanın nihai sonucu olarak taşımacılık ve depolama süreçleri gerçekleştiriliyor. Nihai olarak burada ekibin tek amacı, depolama maliyetlerini düşürürken, ürünleri teslim alındığı şekli ile teslim etmek ve istenilen yere, istenilen şekilde sevkiyatını gerçekleştirmektir. Şirket hizmetleri ve de özellikleri çerçevesinde gerçekleştirilen bu akış, memnun kişi ve firmalar olarak geri dönüş sağlamaktadır.

  Depolama Hizmetleri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  Depolama hizmetleri, genel manada eşya ya da malların depolanması şeklinde ifade edilebiliyor olsa da önem taşıyan ve tercih sebebi olan pek çok özelliği ön plana çıkarır. Çeşitli malların açık alanda, çeşitli malların ise kapalı alanda depolanma ihtiyacı olduğundan, tüm bu imkânlara sahip bir depolama alanı oldukça cazip olacaktır. Pusat Lojistik, bu yaklaşım ile tasarladığı depolama alanında, etkin depolama hizmetleri sunuyor. Bunun yanı sıra endişeye engel olan güvenlik özellikleri ve sigortası, tercih sebebidir. Eşyalarınız ya da firmanıza ait mallarınız, bu şartlar altında güvenle depolanabilir.

   

  Diğer taraftan unutulmaması gereken bir diğer özellik, kişiye ya da firmaya özel çözüm sunma imkânıdır. Her depolama ya da sevkiyat ihtiyacı, farklı özellikleri ile ön plana çıkar ve farklı hassasiyetleri gerektirebilir. Bu sebeple de özel bir operasyon süreci tasarlanmalı, spesifik çözümler sunulmalıdır. Pusat Lojistik, bu yanı ile rakiplerinden farklılaşırken, size de özel bir ilgi ve çözüm önerileri sunuyor.

   

  Bu tür tercih sebebi olacak özellikler ve depolama hizmetleri, profesyonel bir ekip tarafından sunuluyorsa, ayrıca güven ve başarı ifade eder. Sorunsuzca depolama gerçekleştirilebilir ve sevkiyat da yine aynı şekilde sorunsuz bir şekilde nihayete erdirilebilir. Depolama hizmetleri ile ilgili dikkat edilmesi gereken ve ayırıcı özellik olarak kabul edilebilecek bu özellikler, işinize başarı katacaktır. Siz de işinizde başarılı olmak ve bunu alanının profesyonelleri eşliğinde gerçekleştirmek istiyorsanız, Pusat Lojistik ekibi ile çalışabilirsiniz.

   

  Depolama hizmetlerinde, geniş bir depolama alının tesis edilmiş olmasının yanı sıra, istifleme şekli de önem kazanıyor. Çünkü buna uygun olarak maliyet hesaplaması yapılıyor ve mümkün olan uygun rakamlar ile karşılaşmak isteriz. Bu isteğe uygun çalışma prensibi olan ekip, sizin için makul maliyetler ortaya çıkaracak, mümkün olan en cazip rakamlar ile işinizi destekleyecek. İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı emanet edebilir, istediğiniz zaman, istediğiniz adrese sevkiyatını yaptırabilirsiniz. Bir kurumsal firma olarak ise mallarınızın depolanmasından sevkiyatına tüm süreci, uzmanlığı ile yönetip, size destek olacak bu ekip ile çalışabilirsiniz. Pusat Lojistik, başarı merdivenlerini adım adım çıkarken teknolojiden güç alıyor ve gelişen imkânları, hizmetlerinin bir parçası haline getiriyor. Depolama hizmetlerinde de bu durumu görebilirsiniz. Tıpkı sevkiyat süreçlerinde olduğu gibi bu noktada da iyi bir organizasyon kabiliyeti, nitelikli imkânlar ve de başarılı sonuçlar sizi bekliyor. Güven ile içiniz rahat bir şekilde hizmet almak için doğru adrestesiniz. Daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok.

  Bize Ulaşın

  Pusat Lojistik yetkilileri, yük durumunuz için en uygun nakliye seçeneği hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

  info@pusatlojistik.com+90-312-814-9999
  +90-312-814-9898

  Teklif Al

  Pusat Lojistik yetkilileri, yük durumunuz için en uygun nakliye seçeneği hakkında bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçecektir.