info@pusatlojistik.com
|
+90-312-814-99-99
|
+90-312-814-98-98
Adres : Ankara Yurt İçi Nakliye ve Lojistik Merkezi C Blok No: 161 Kahramankazan / Ankara
|
Depo Adres : Saray Mah. 186.Cad. No:11 Pusat Lojistik A.Ş. Depolama Merkezi
Teklif Al

Express Taşıma

Pusat Lojistik > Hizmetlerimiz > Express Taşıma

Express Taşıma

Nakliye ve taşımacılık süreçlerinde hız her zaman önemlidir. Her durumda, mümkün olan en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı isteriz ve sevkiyatın gerçekleştirilmesini arzu ederiz. Ancak bazı durumlarda çok daha hızlı bir gönderi söz konusu olabilir. Bu durumda ise Express taşıma hizmeti devreye girer.

 

Bu hizmet seçeneği ile standart taşımacılık hizmetlerinden çok daha hızlı bir şekilde sevkiyat gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla acil durumlarda, zorunluluk hallerinde hayat kurtaran önemli bir hizmet olarak değerlendirilebilir. Üstelik farklı boyutlarda teslimat içeriği söz konusu olabilir ve her tür için bu hizmet sunulabilir. Express taşımacılığın pek çok önemli avantajı ise sıkça tercih edilen bir yöntem olmasını sağlamaktadır.

 

Pusat Lojistik, Express taşıma imkânı ile acil durumlarda çözüm önerileri sunuyor ve hızla organize olup süreci başlatıyor. İhtiyaca yönelik çözüm önerileri, bu aşamada oldukça esnek hareket etmeyi sağlıyor ve tercih sebebi olarak değerlendirilebiliyor. Yani mevcut ihtiyaçlar, aciliyet, teslimat içeriği, yeri ve tarihi gibi detaylar doğrultusunda planlama yapılabiliyor ve size özel çözüm alternatifleri sunulabiliyor.

 

Express taşımacılığın en önemli avantajı olan bu imkânın yanı sıra, söz konusu içeriğe uygun olarak Pusat Lojistik kamyon ve tırları, geniş bir araç filosu olarak hizmetinizde bulunuyor. Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde, Express taşıma kapsamında sevkiyat gerçekleştirilebiliyor. Pusat Lojistik güvencesi ile nakliyesi gerçekleştirilecek mal ya da eşyalarınızı, tam da zamanında varış noktasına ulaştırabilirsiniz.

Express Taşıma Avantajları

Express taşımacılık, adı üzerinde ekstra hızlı bir lojistik sürecini ifade ediyor. Bu hız ise başlı başına bir avantaj anlamına geliyor. Standart teslimat süresinden çok daha önce gerçekleştirilen sevkiyat ile pek çok önemli sorun çözülebilir, kurumsal firmalar için önem taşıyan işlemler olması gerektiği şekilde tamamlanabilir. Yani hem sorunsuzca teslimat gerçekleştirilir, hem de zaman tasarrufu sağlanmış olur. Üstelik bunlar için büyük bütçelere ihtiyaç duymaz, makul ödemeler ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra Express taşıma hizmeti özelleştirilebiliyor. Yani ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanabiliyor. Bu da özelleştirilmiş çözüm önerileri anlamına gelmekte… Diğer taraftan Pusat Lojistik ayrıcalıkları da bu hizmeti avantajlı ve özel kılmakta… 1988 yılından bu yana sektördeki etkin varlığı ile tecrübesini katlarken, bilgi birikimini de artıran Pusat Lojistik, bugün son derece profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor. Her bir biriminde işini seven ve alanında deneyim sahibi kişiler ile çalışıyor ve bu sayede de her zaman memnuniyet sebebi olan işlere imza atıyor. Bu avantajdan faydalanabilir ve hem yurtiçi taşımacılık ihtiyaçlarınız, hem uluslararası lojistik desteği arayışlarınız, hem de Express taşıma isteğinize cevap alabilirsiniz. Bu şekilde bireysel olarak yaşamınızı kolaylaştırırken, kurumsal bir firma olarak da işinize değer katmış olacaksınız.

 

Express taşımacılığa olan ihtiyacınıza hızlı bir şekilde dönüş almak için Pusat Lojistik tecrübesine başvurabilir, ekibin hızlı dönüş yapması ile acil olan sevkiyatı gerçekleştirebilirsiniz. Sıraladığımız tüm avantajları, teknolojiyi ön plana çıkaran çalışma prensibi ve geniş araç ağı ile hızlıca size dönüş sağlayacaktır. Günümüzde araç takibinden, operasyon yönetimine, iletişimden güvenliğe pek çok alanda teknolojik imkânlar ön plana çıkıyor. Sunduğu Express taşıma, yurtiçi kargo taşımacılığı ve uluslararası taşımacılık gibi hizmetleri de bu teknolojik imkânlar ile donatan Pusat Lojistik, sizin için çağın tüm yenilikçi imkânlarını tesis ediyor. Yani burada kaliteli hizmet anlayışına, teknolojik destek ile birlikte sahip olabiliyorsunuz.

 

Express taşıma hizmeti, tüm acil işlerinizin çaresi, tüm öncelikli sevkiyatlarınızın kurtarıcısı olacaktır. Üstelik bu hizmete ekstra büyük rakamlar ödemek zorunda değilsiniz. Makul fiyatlandırma sistemine sahip olması sebebi ile bu ekip bütçe dostu bir hizmet sunar. Memnuniyet sağlayacak ve düşük maliyet esasına uygun nitelikte olan Express taşıma hizmeti, işinizin sekteye uğramasına izin vermez. Yani böylesine özellikli ve özenli bir lojistik hizmeti, oldukça uygun bütçeler ile elde edebilirsiniz. Benzeri pek çok hizmeti de kapsayan sistem, nakliye ve lojistik anlamında ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, üstelik spesifik organizasyon yeteneği ile size özel çözüm alternatifleri sunabiliyor. Express taşıma sürecinde de aynı şekilde özelleştirme mümkün… Bu adreste karşınıza çıkan tüm hizmet alanları, sizin ihtiyaç duyduğunuz şekilde planlanabilir ve dolayısıyla sevkiyatlarınız tam da olması gerektiği şekilde gerçekleşebilir.

Bize Ulaşın

Pusat Lojistik yetkilileri, yük durumunuz için en uygun nakliye seçeneği hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

info@pusatlojistik.com+90-312-814-9999
+90-312-814-9898

Teklif Al

Pusat Lojistik yetkilileri, yük durumunuz için en uygun nakliye seçeneği hakkında bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçecektir.